781 990 058 oraz 572 713 508 biuro@eto.org.pl

KONKURS 2022

Z radością informujemy, iż XV edycję konkursu plastycznego “Moje życzenia świąteczne” wygrała praca wykonana przez Małgorzatę Kozłowską (lat 9). Serdecznie gratulujemy! 🙂 Wydrukowaną kartkę będzie można kupić podczas Charytatywnego Kiermaszu Świątecznego, tym samym wspierając placówki edukacyjne w Ukrainie, dla których zbieramy środki na zakup i transport agregatów prądotwórczych. 

W konkursie 2 prace otrzymały wyróżnienie. Są to prace wykonane przez Marię Sarę Głowacką (lat 8) i Ninę Sijka (lat 5). Gorąco gratulujemy!

Dziękujemy Wszystkim za liczny udział w konkursie i zapraszamy za rok! 🙂

Zwycięska praca wykonana przez Małgorzatę Kozłowską (lat 9)

Co roku Fundacja Ewangelickie Towarzystwo Oświatowe organizuje konkurs plastyczny pt. “Moje życzenia świąteczne”. Konkurs dotyczy Świąt Bożego Narodzenia, jednak przeprowadzany jest już w listopadzie, ze względu na to, że kartki laureatów są później drukowane w okresie przedświątecznym, a dochód z ich sprzedaży trafia do potrzebujących. Celem Konkursu jest rozwijanie wyobraźni dzieci, fantazji twórczej oraz zdolności plastycznych, jak również pogłębienie znajomości wiary ewangelickiej.

To już 15 edycja konkursu “Moje życzenia świąteczne”! Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie dzieci w wieku 4-16 lat! Termin składania prac to 14 listopada 2022 r. Prace można składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej im. Samuela Bogumiła Lindego, a także w Kancelariach Parafii Św. Trójcy i Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego. Ogłoszenie wyników nastąpi po 16 listopada 2022 r.

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

Wyróżnione prace w XV edycji konkursu “Moje życzenia świąteczne”

Praca wykonana przez Marię Sarę Głowacką (lat 8)

Praca wykonana przez Ninę Sijka (lat 5)