781 990 058 oraz 572 713 508 biuro@eto.org.pl

2 grudnia 2023 r. na dziedzińcu Zespołu Placówek Oświatowych Fundacji ETO odbył się XI Charytatywny Kiermasz Świąteczny. W tym roku celem Kiermaszu było wsparcie Hospicjum Onkologicznego Św. Krzysztofa w Warszawie.

Na tłumnie przybyłych gości – głównie mieszkańców Ursynowa – czekało 30 stoisk przygotowanych przez grupy z Przedszkola Szkrabki i klasy ze Szkoły Podstawowej im. Samuela Bogumiła Lindego oraz fotobudka. Na stoiskach można było nabyć przepiękne rękodzieła – ozdoby, wianki świąteczne oraz pyszne dania – począwszy od bigosu, barszczu, pierogi po słodkie ciasta, ciasteczka i pierniczki. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Czas spędzony na kiermaszu umilany był przez występy dzieci, chóru szkolnego oraz kadry. Na początku wydarzenia została wręczona nagroda dla Małgorzaty Gryko, której kartka wygrała w XVI edycji konkursu plastycznego organizowanego przez naszą Fundację.

Podczas kiermaszu odbyła się również aukcja, brawurowo prowadzona przez Uczniów i Uczennicę ze Szkoły Lindego.

W ciągu zaledwie 3h do puszek udało się zebrać ogromną kwotę 54.700 zł! Na zrzutce internetowej już jest ponad 12 tys. zł. Wszystko wskazuje na to, że ubiegłoroczny wynik kiermaszu zostanie przekroczony! Dokładna kwota zostanie podana po przeliczeniu w banku i zamknięciu zrzutki internetowej.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dwóch wspaniałych fotorelacji z Kiermaszu na stronach Przedszkola i Szkoły 🙂

Niesamowite jest to, jak wspaniałą społeczność tworzą dzieci, rodzice i kadra Zespołu Placówek Oświatowych Fundacji ETO. Ich zaangażowanie jest godne podziwu! Bardzo cieszymy sie, że jesteśmy w miejscu, które skupia wokół siebie tak dobrych ludzi.